تماس با ما همایش مجمع خیرین سلامت برگزار شد - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

No alt text provided for this image

 همایش و گلریزان مجمع خیرین سلامت استان تهران امروز دوشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور، مشاور وزیر بهداشت و دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و جمعی از خیرین در هتل بزرگ فردوسی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای همایش علی رستمیان، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت تهران بزرگ گفت: مجمع خیرین سلامت کشور به دستور مقام معظم رهبری شکل گرفت و امید است که دولت با حمایت از این مجمع باعث اعتلای آن شود.

وی به دستاوردهای این مجمع اشاره کرده و افزود: در این دو سال توانستیم که مجمع خیرین تهران بزرگ را سروسامان دهیم. بانک اطلاعاتی طراحی کردیم که مشخصات بیش از پنج هزار نفر از خیرین در آن ثبت شده است. در 17 بیمارستان مجمع خیرین سلامت بیمارستانها را راه اندازی کردیم که این مجمع تنها در بیمارستان شریعتی توانسته تا امروز 800 میلیون تومان بودجه برای بازسازی آن بیمارستان به دست آورد.

همچنین سیدرضا نیری، دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور با عنوان این مطلب که تا چند سال پیش این مجمع وجود نداشت، افزود: هم اکنون در 31 استان کشور، مجمع خیرین تشکیل شده است.

وی با تاکید بر غیرانتفاعی بودن این مجمع، گفت: مجمع، نهادی غیرسیاسی، غیر دولتی و غیر انتفاعی است اما در کنار دولت و نظام حرکت کرده و می خواهیم به کمک دولت، گوشه ای از مشکلات را برطرف سازیم.

در ادامه دکتر رحیمی، معاون اول رئیس جمهور گفت: مهم این نیست که بیمارستانی درست کنیم، مهم این است که آنرا برای رضا خدا درست کنیم. کار خیرین سلامت نیز به گونه ای است که اجر آن در این دنیا نمی گنجد. ما خادم هستیم و شما آقا. اینکه بنده سالی دو بار در جمع شما حضور داشته باشم، کار بزرگی نیست. کار بزرگ را شما انجام می دهید.
تاریخ : سه شنبه 98/2/24 | 10:41 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر