تماس با ما دهمین جشنواره پژوهش ، - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

به دلیل همزمانی تاریخ انتخاب و معرفی شهردار جدید با برگزاری دهمین جشنواره پژوهش ، تاریخ برپایی مراسم اصلی این جشنواره از یکشنبه 23 به دوشنبه- 24 اردیبهشت 97- در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تغییر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، مهدی عباسی دبیر شورای سیاستگذاری و رئیس دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری مدیریت شهری (جایزه تهران) با اعلام این خبرگفت: با توجه به برنامه ریزی های بعمل آمده از طرف شورای اسلامی شهر تهران، مبنی بر انتخاب شهردار تهران در روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه، به منظور تسهیل حضور اندیشمندان، مدیران، همکارن محترم شهرداری تهران و سایر علاقمندان در این مراسم، زمان برگزاری جشنواره به روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه موکول شد.

رئیس دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری مدیریت شهری گفت: در این دوره با حضور اساتید و پژوهشگران مسائل شهری داخلی و خارجی، شاهد برگزاری 4 کارگاه آموزشی از ساعت 8:00 الی 17:00روز یکشنبه تاریخ 23 اردیبهشت ماه در محل سالن های برج میلاد تهران خواهیم بود و در روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه نیز در نوبت بعداز ظهر 6 پنل تخصصی در 6 محور تخصصی مبتنی بر مسائل روز، برگزاری می‌گردد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه ها و پنل های تخصصی در حاشیه همایش گفت: بنا بر هماهنگی های به عمل آمده با اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران برای شرکت کنندگان در کارگاه ها و پنل ها گواهی آموزش صادر خواهد شد.

به گفته ی دبیر جشنواره «تاب‌آوری اقتصاد شهری، اقتصاد مقاومتی و رقابت‌پذیری شهری»، «اقتصاد دانش بنیان شهرها و ارتقای کیفیت خدمات شهری»، «روش های نوین تآمین مالی شهرها و مدیریت بدهی ها»، «قیمت گذاری کالاها و خدمات و سیاستگذاری درآمدی مسکن شهری» و«حکمرانی خوب شهری» عناوین پنل های تخصصی‌اند.

دهمین جشنواره بین المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مدیران و پژوهشگران حوزه شهری در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می شود.
تاریخ : سه شنبه 97/2/25 | 12:14 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر