تماس با ما خرداد 1388 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
صبا

باید 4 سال دیگرتحمل کنید

کسانیکه با انتخاب احمدی نژاد در سال 1384 موافق نبودند ، باغوغاسالاری  ابتدا خواستند تاانتخابات را مخدوش جلوه دهند اما بعد که نتوانستند گفتند او یک روز بیشتر دوام نمی آورد ! و هر روز منتظر سقوط دولت او بودند و هر روز با استیضاح یا سؤالات می خواستند  وقت دولت را بگیرند اما وقتی دیدند

کاری از پیش نمی برند گفتند عیب ندارد ، چهار سال او را تحمل می کنیم . اما اکنون می داند که باید چهار سال دیگر نیز او را تحمل نمایند ! گرچه آنان سعی دارند در فرصت باقیمانده تا22 خرداد با نوشتن مقالات و سیاهنماییها و استفاده از آمارهای جمعی و دروغین آن هم با عنوان بی طرف ! آخرین تلاش خودرا به ظهور برسانند ؛ نمونه آن مقاله ای است که دربعضی نشربات تحت عنوان « دولت نهم در اقتصاد مردود است » می باشد که نویسنده همه مطالب را از روی سایت کپی کرده ولی به نام خود درج نموده است ! علاوه بر سرقت ادبی در انتهای مطلب یادداشتی گذاشته که یعنی بی طرف است ! بی طرف کسی است که اقلاّ یکبار هم شده سخنان دکتر احمدی نژاد را بنویسد نه اینکه فقط انتقادات را بنویسد !

فقط کافی است یک سخن از احمدی نژاد را در یکی از سفرهای استانی بنویسد تا بدانند تمام آمارهای ارائه شده یک دروغ محض است.علاوه بر اینکه در عنوان مقاله " دفاع دولت " آمده ولی در متن آن  اصلاّ از دولت دفاعیه ای درج نشده است و این فریب افکار عمومی است تا خواننده تصور کند مقاله بی طرف است !

از این همه که بگذریم صفدر حسینی موقعیکه وزیر بود چرا هیچ کار مفیدی نکرد حالا که دستش از گوشت کوتاه شده میو میو می کنه ؟ چهار سال مملکت دست او بود چه گلی به سر این مملکت زد؟ آیا آمار بیکاری را کاهش داد تا ذخیره ارزی را افزایش دهد؟ صحبت مطلق کردن و شعار بیخودی دادن که حناق نیست که آدم را بکشد !

 

و اما آمارها :

دولت در کنترل بیکاری موفق بوده است :

در سال 1384 سه میلیون بیکار  فارغ التحصیل از دولت خاتمی به دولت احمدی نژاد رسید و نرخ بیکاری هم در آن زمان بالای 12 درصد بود.اما اکنون با طرح تعاونیهای خود اشتغالی و زود بازده همه آنها مشغول به کار شده اند و آمار بیکاری به کمتر از 9 درصد رسیده است که از برنامه سوم هم جلوتر است.

بدیهی است آماری که رسمی و قابل اتکا باشد آماری است که رئیس دولت اعلام میکند نه افرادی که از بدنه دولت جدا شده و مسلماّ به آمارهای واقعی دسترسی ندارند ؛  زیرا آماردولتی با وجود کارشناسان زبده بانک مرکزی و تحقیقات میدانی آنها تهیه و مراحل اعلام را می گذراند درحالیکه آماری که آقای صفدر حسینی اعلام می کند نه منبع آن را ذکر می کندو نه می داند که از کجاآمده  و درهر صورت غیر رسمی بوده و غیر قابل اتکاست .

 بودجه نفت :

برخلاف گذشته که هیچ ریال و دلاری از درآمد دولت به خزینه وارد نمی شده است دردولت اصلاحات به جای تصویب قانون واریزی وجوه به خزانه ، صندوق ذخیره ارزی درست کردند و اختیارات آن را به یک شخص دادند . یعنی با وجوداعتراضات مردمی هیچگاه پول نفت به این سوی مرز نیامد و در همان سوی مرز خارج می شد . اما دردولت احمدی نژاد واریز وجوه به خزانه و تمرکز وجوه تصویب شدو تمامی وجوه درآمدی پس از تصویب آن به خزانه ریخته شد و برداشت از صندوق ذخیره ارزی هم کاملاّ در اختیار مجلس قرار گرفت و تا کنون هیچ نوع برداشت خارج از مصوبات مجلس از صندوق ذخیره ارزی هم نشده و موارد مصوب هم در بودجه دولت آمده و نحوه هزینه کرد آن هم معلوم است و لذا سیاهنماییهای در این خصوص فقط از عهده کسانی بر می آید که آمار جعلی بدهند و سرقت ادبی بکنند و افکار عمومی را فریب دهند
تاریخ : چهارشنبه 88/3/6 | 9:18 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

 مسئله انتخابات بسیاری از ارزشها را دگرگون کرده و یا برخی از آنها را می آفریند.و برخی را نابود می کند.اما مهم این است که از میان این همه غوغا سالاری حقایقی بیرون می آید که انتخابات نام دارد و بالاخره کسی نفر اول می شود و بر کرسی ریاست تکیه می کند.

متاسفانه اخلاق انتخاباتی بسیار پیچیده تر می شود و مردم با پیشرفت تکنولوژی و اقتصاد ارزشهای جدیدتری برای آن ابداع میکنند که برخی از آنها بسیار زشت و برخی زیبا و واقعی هستند.بطور مثال:پرداخت یارانه یا کمک های مالی به مردم از سوی دولت دچار این تضاد و دوگانگی است.درحالیکه مخالفان خود از این یارانه بهره میجویند ولی در تبلیغات آن سفله پروری یا الگو برداری و یا امثال آن نامه می گذارند.در مصاحبه تلویزیونی یکی از کاندیداها پرداخت سود سهام عدالت و یا شبیه آن را سفله پروری عنوان کردند.در حالیکه هواداران همین کاندیدا همین طرح را با عنوان اوبامائی به او پیشنهاد کردند و پذیرفته است!در جمع آذری زبان ها حامیان یکی از کاندیداها طی سخنانی گفت ما به همشهری خود همزبان خود رأی می دهیم و برای حمایت ایشان حاضریم طرح اوبامائی(هر نفر 50 هزار تومان)را پیاده کنیم باید دید این 50 هزار تومان طرح اوباماست.با طرح یکی از کاندیداهای ایرانی در 4 سال پیش؟و یا حتی در دولت نهم بعنوان سو سهام عدالت حداقل 3 سال است که مطرح است؟چرا هر چیزی که در ایران طرح می شود به مسخره گرفته میشود ولی  وقتی در آمریکا اجراء میشود یک طرح مترقی است ؟چرا هنگامیکه اقتصاد اسلامی در ایران مطرح میشود بانکداری اسلامی گفته می شود همه آن ها را به مسخره می گیرند ولی وقتی در مالزی یا در قطر و یا در انگلیس پیاده میشود یک طرح مترقی جهانی و تئوری نوین عنوان میشود چرا غذای حلال در ایران به عنوان یک صنعت پذیرفته نمیشود ولی نمایشگاه آن در ملزی مورد توجه قرار میگیرد.
تاریخ : شنبه 88/3/2 | 10:27 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

همایش حامیان  دانشجویی دکتر احمدی نژاد

در تالار شهدای هفتم تیر برگزار شد

باحضور هزاران تن از دانشجویان سراسر کشور در سالن ورزشی هفتم تیر در تهران  جایی که چهار سال پیش نیز اولین همایش انتخاباتی در آنجا برگزار شده بود انجام شد
تاریخ : جمعه 88/3/1 | 7:13 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
<< مطالب جدیدتر