تماس با ما آبان 90 - پایگاه خبری ماهین نیوز
سفارش تبلیغ
هاست ایران

 

علل ظهور و سقوط  یورو!

یورو فلسفه وجودی اش مقابله با انقلاب اسلامی بود

 و برای اتحاد اروپا در مقابل ایران برپا شده بود

اما در طی این مدت نتوانست کاری بکند

واکنون در معرض سقوط است .

اگر ایران چهار صفر را هم از مقابل پول خود بردارد

 دلار آمریکا نیز فرو می پاشد

و تنها پول قدرتمند دنیا

پارسی ایرانی می شود

 زیرا پشتوانه ای از منابع غنی نفت و گاز

و معادن اورانیوم و مس و طلا دارد .

Causes of the rise and fall of the euro.
His philosophy was a revolution against the euro
 
And for the unity of Europe was held in Iran
During this time, but could not do anything
today to fall.
If you take your money from Iran, four zero
 The American dollar collapses
The only money the world strong
Iran is Persian
 Support because of the rich resources of oil and gas
And uranium and copper mines are and gold


تاریخ : یکشنبه 90/8/29 | 10:27 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

پادشاه فاسد عربستان را نباید برادر خواند  و آنکه مرد اکنون  در عذاب الهی است چرا وزیر خارجه آن را مرحوم می خواند؟هم اکنون سخیف ترین کلمات را راجع به جمهوری اسلامی بیان می کند آن وقت چرا دستگاه دیپلماسی در برابر آنها کرنش می کند؟

باید گفت با برداشت 45درصدی عربستان از منابع نفتی مشترک این ایران است که مقام اول منابع نفتی  را دارد نه عربستان

Ray Friday imam said the king of Arabia is most corrupt person in the world and we must not say his brother or should be addressed.
He said Saudi King is dead, now is the divine punishment because he was late to say
Bahrain"s Shiites kills

Why the diplomacy of Iran is not correct? Saudi oil fields are developed jointly with Iran if Iran does not shorten the oil world, Iran is the first not Saudi Arabia

We know most of 45%

 


تاریخ : جمعه 90/8/27 | 4:52 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

 

در حال حاضر 4.5 درصد نفت خام روزانه‌ی کشور عربستان سعودی از میدان مشترک فروزان تامین می‌شود؛ یعنی روزانه حدود 405 هزار بشکه نفت خام. این درحالی است که برداشت ایران از این میدان مشترک کمتر از 45 هزار بشکه در روز است.

شرکت ملی نفت ایران اردیبهشت‌ 1381 قرارداد اجرایی طرح توسعه‌ی میدان نفتی فروزان را با هدف افزایش تولید در قالب بیع متقابل با شرکت پترو ایران امضاء کرد و طبق قرار‌داد این شرکت موظف شد 65 هزار بشکه تولید نفت خام این میدان مشترک نفتی را افزایش دهد.

شرکت پترو ایران نیز به عنوان پیمانکار اصلی با کنسرسیوم شرکت‌های اس.ال.پی انگلیس و تاسیسات دریایی ایران قرار‌داد همکاری بست

 


تاریخ : پنج شنبه 90/8/26 | 8:50 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

عربستانی ها سالهاست نفت ایران را به غارت برده ضمن ثبت نام خود به عنوان مقام اول نفتی آسیا پول آن را صرف خرید اسلحه و کشتار مردم بحرین و یمن می کند

وزیر امور خارجه هم در مقابل اینهمه ظلم آنان فقط درخواست می کند دو بند قطعنامه ضد تروریستس را حذف کند! آیا واقعا عربستان چه کسی را دارد که سالهاست از منافع وهابیت در ایران دفاع می کند؟ اگر حمایت ایران از عربستان نباشد یک روز هم دوام نمی اورد


تاریخ : پنج شنبه 90/8/26 | 10:17 صبح | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

این شعر من برای مردم آمریکا است

با اینکه من آمریکائی نیستم

اما آنهایی را که نهضت کرده اند

 و دراین برف و سرما برحرف خود

ایستاده اند را دوست دارم

دوست دارم آنها پیروز شوند

مردم آمریکا از برف و سرماهم نمی ترسند

 

برف وسرما مردم را از پای نمی اندازد

 

و آنان کوتاه نخواهند آمد

 

مردم آمریکا تازه بیدار شده

 

و می بینند که چه کلاه گشادی سرشان رفته و

 

 دیگر حاضر نیستند به خواب بروند

 

و خود را به فراموشی بزنند.

 

باید همه مردم آمریکا دست به دست هم بدهند

 

 و نگذارند این شعله بیداری روبه خاموشی برود.

 

از هرگوشه هر چند نفر هستند به میدان بیایند

 

وبا کمک های مالی و امکاناتی خود هرچه کم این نهضت را یاری کنند

 

I "ve written poetry for Americans
Although I am not American
But the
love those  for their rights
To stand
  And in the cold of New York to Washington
snow and cold  and walking are
I
From the will of God
  An triumphant return to

 


تاریخ : سه شنبه 90/8/24 | 12:37 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

دوچیز را عمر فتوا داد و گفت در زمان پیغمبر حلال بوده و من حرامش کردم یکی متعه یا صیغه کردن زن و دیگری نماز نسا در اعمال حج . اینکه با این کار خود اصل حرام محمد حرام الی یوم القیامه و حلاله حلال الی یوم القیامه را زیر پا گذاشت یکطرف ولی ازبین بردن زحمات پیامبر برای جا انداختن ازدواج های موقت  بسیار تاسف بار بوده و در طول تاریخ باعث جدائی ها و زناکاری های فراوانی شده است . سریال برباد رفته و امثال آن در فیلمهای وطنی و حتی فیلمها و سریال های خارجی نشان می دهد که اگر قبح این موضوع نشکسته بود چنین فجایعی اتفاق نمی افتاد. اگر طلاق دادن زن قبلی و اختیار تک همسری یک ارزش نبود او می توانست هردو خانواده را اداره کند و با امکاناتی که داشت برای جامعه مفید باشد . بهر حال باید که این موضوع را جدی گرفت و اینهمه مرثیه سرائی نداشت.. 


تاریخ : شنبه 90/8/21 | 11:2 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

Banks will rule!
Until now the world knows that the state banks
  But it knows that the banks take money from people with false advertising
  To win power from its use
  Today more people are waking up
Overthrow the government and banks started
The unit is the underlying rule.

 

حکومت بانکها تمام شد  !

تا به حال دنیا نمی دانست که حکومت در دست بانکها است

 اما امروز می داند که بانکها پول مردم را با تبلیغات دروغین می گیرند

 واز قدرت آن به نفع خود استفاده می کنند

 امروز دیگر مردم جهان بیدار شده اند  

و سرنگونی حکومت بانکها آغاز شده  

و زمینه ساز حکومت واحد جهانی است   .

 


تاریخ : چهارشنبه 90/8/18 | 5:4 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
تا بهحال دنیا نمی دانست که حکومت در دست بانکها است اما امروز می داند که بانکها پول مردم را با تبلیغات دروغین می گیرند واز قدرت آن به نفع خود استفاده می کنند امروز دیگر مردم جهان بیدار شده اند و سرنگونی حکومت بانکها آغاز و زمینه ساز حکومت واحد جهانی است

تاریخ : سه شنبه 90/8/17 | 11:18 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

500 آقازاده در انگلیس مشغول تحصیل هستند هرکدام به طور متوسط دوهزار یورو هم خرج کنند می شود یک میلیون یورو در ماه و دوازده میلیون یورو در سال که این مبلغ قیمت تمام شده بی بی سی است و میتوان باخرید سهام آن این بنگاه سخن ژراکنی را به تریبونی برای اسلام تبدیل کرد!


تاریخ : سه شنبه 90/8/17 | 11:15 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر

تئوری تشکیلات جهانی

جهانی شدن یا نظام واحد جهانی یا نظم نوین جهانی فقط یک شعار نیست که برخی کشورها آن را سرمی دهند

البته گفته آنها خود نشان یک نیاز دائمی و همیشگی به این نظم جهانی است

ابتدائی ترین راه رسیدن به این نظم جهانی داشتن تئوری تشکیلاتی که توان انجام این کار را داشته باشد با تنگ نظری تشکیلاتی در حد سازمان یا حزب یا گروه و قبیله نمی توان به نظم واحد جهانی دست پیدا کرد. بطور کلی بشریت نسبت به زمان خود دارای تشکیلاتی بوده است .

هسته تشکیلاتی :

اولین تشکیلات باید در میان خانواده شکل گرفته باشد از ابتدای خلقت بشری خداوند مقرر فرمود تا خانواده یک تشکیلات باشد که در آن خط فرماندهی وحدت فرماندهی خط گزارش گیری و تقسیم کار بخوبی نمایان است: پدر درمقام رئیس مادر در مقام معاون و فرزندان هرکدام در نقش مشاور و مجری ظاهر می شوند. این نظم به قدری خوب تعریف شده که سالها بشر به جز آن تشکیلات دیگری را نمی شناخت . هرگونه تشکیلات حتی یک سازمان ادرای و حکومتی هم در حوزه خانواده تعریف می شد مثلا به پادشاهان لقب پدر خانواده می دادند و یا حتی درادیانی مثل مسیحیت خدا وند نام پدر داشت و مادر روح القدس بود و بقیه فرزند.هرچند به ضرورت زمان جمعیت افزایش یافت ولی همه در همان نظام خانواده تعریف می شدند تا جائیکه وقتی مجبور شدند جمعیت زیادی را از دید خانوادگی اداره کنند نام آن را قبیله گذاشتند.البته این دیدگاه مختص زمان خاصی نبود هنوز هم در عربستان یا ‍ژاپن و یا فنلاند وانگلستان این حکومت قبیله ای وجود دارد.وشدت تغییرات زمان نتوانسته کوچکترین تغییر در آن بوجود آورد.

اما گروههای دیگر زمان را پذیرفتند و به شکل گسسته ای از تشکیلات خانوادگی یا خانواده های گسسته روی اوردند آنها قوم و قبیله را به سرزمینهای دیگر کوچ دادند. وبه جای یک قبیله چند قبیله ایجاد کردند و بعد قبیله ها باهم جنگیدند و یا باهم کنار آمدند تا تشکیلات شکل زنجیره ای بخود بگیرد.کلنی های به وجود آمده تا جائیکه امکان داشت باهم رابطه برقرار می کردند ولی گاهی برعلیه یکدیگر شده یا باهم می جنگیدند و همدیگر را از بین می بردند. تا اینکه در دوران ساسانیان مقارن ظهور اسلام مردم به تشکیلات هرمی دست یافتند:

در ایران بزرگ ان موقع سلسه مراتب کشف و اجرا شد: خانواده پادشاه و اشراف در راس بودند مغان یا روحانیون طبقه دوم و سپاهیان و نظامیان طبقه سوم را تشکیل می دادند بعد هم گروه پیشه وران وطبقه کشاورزان وبودند وبقیه مردم که دراین سازمان ها نبودند طبقه ششم یا طبقه پست را تشکیل می دادند ورود وخروج دراین سازمان ها ممنوع بود و فرزند کشاور تا نسلها باید کشاورز باقی می ماند همانطور که فرزند پادشاه ...

اما ظهور اسلام این تشکیلات  طبقاتی را برهم زد و یک ائیده جهانی آورد اما مردم در آن هنگام متوجه نشدند...باظهور معاویه و بنی امیه دوباره همان سیستم زنده شد و با انقراض آنان سالها در بنی عباس ادامه یافت بطوریکه وقتی مغولها حمله کردند براساس اعتقادات مردمی که بنی عباس را نامیرا می دانستند مجبور شدند خلیفه عباسی را ابتدا در گونی انداخته باچوب اورا بزنند اگر زمین و آسمان بهم نریخت آن را ادامه دادند تا بمیرد و جسد اورا به دجله انداختند. با رنسانس اروپا انسان وارد مرحله جدید شد و خواست تاهمه تجربیات را بیازماید . در انگلستان و چند پادشاه نشین همان حکومت قبیله ای ادامه یافت .


تاریخ : جمعه 90/8/6 | 8:40 عصر | ماهین نیوز : ماهین نیوز | نظر
اخبار قدیمی‌تر >>